Menu
mobile hero
Slavia pojišťovna, cestovní pojištění
 • Co byste rozhodně měli vědět o této pojišťovně?
 • Jaké výhody nabízí cestovní pojištění Slavia?
 • Pro jaké typy cest se můžete pojistit?

Cestovní pojištění online

Poslední žadatel: Tomáš P., Pardubice Tomáš včera ve 22:58 uzavřel cestovní pojištění do destinace: Itálie
Telefon:
255 790 111
 • Zkušenosti už od roku 1880
 • Silná orientace na zákazníka

Slavia pojišťovna, cestovní pojištění

Cestovní pojištění Slavia

Pryč jsou doby, kdy drtivá většina Čechů mířila jednou ročně na typickou dvoutýdenní válečku na pláži. Současné cestovatelské trendy jsou ve znamení zahraniční dovolené vícekrát za rok. Lidé míří nejen k moři, ale i do evropských velkoměst, destinací jižní Asie nebo na vysokohorské výšlapy.

Každá dovolená je tudíž unikátní, což znamená, že nemůže existovat jediné univerzální pojištění pro všechny typy cest. Právě proto pojišťovna Slavia nabízí různorodé pojistné služby pro širokou škálu zahraničních cest.

Cestovní pojištění Slavia lze sjednat pro následující typy cest:

 

Krátkodobé i dlouhodobé pobyty Pojišťovna Slavia nabízí cestovní pojištění pro běžnou dovolenou, nebo celoroční pojistné smlouvy.
Pojištění pro různé typy cestovatelů Pojišťovna Slavia umožňuje sjednat cestovní pojištění jak jednotlivců, tak i rodin. Cestovní pojištění Slavia lze získat rovněž pro psy.
Typy cest Cestovní pojištění Slavia lze sjednat pro turistické cesty, administrativní pracovní pobyty a manuální pracovní pobyty.
Územní platnost

Pojišťovna Slavia rozlišuje celkem 3 územní rozsahy:

Evropa (EV): Do této oblasti jsou zařazeny následující evropské státy a území:

Albánie, Andorra, Belgie, Bělorus­ko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko (+ Faerské ostrovy), Estonsko, Finsko, Francie, Chorvat­sko, Irsko, Island, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko (+ Svalbard), Polsko, Portugalsko (+ Azory, Madeira), Rakousko, Ru­munsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srb­sko, Španělsko (+ Kanárské ostrovy, Baleárské ostrovy), Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie (+ostrov Man, Gibraltar, Normanské ostrovy).

Svět (SV): Celý svět

Omezený svět (OS)
Austrálie, Bahamské Ostrovy, Brunej, Čína, Hong Kong, Izrael, Japonsko, Jižní Korea, Kanada, Katar, Kosovo, Kuvajt, Celý Kypr, Libanon, Ma­ledivy, Mauricius, Nový Zéland, Omán, Rusko, Saudská Arábie, Seychely, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Spojené Státy Americké, Turecko.

Česká republika (ČR)
Slovenská republika (SR)

 

Jaké výhody nabízí cestovní pojištění Slavia?

Možnost výběru

Klient si může vybrat z předdefinovaných pojistných balíčků, nebo naopak si vytvořit cestovní pojištění přesně na míru svým potřebám.

Snadné sjednání

Cestovní pojištění Slavia lze pohodlně sjednat online. Klient jednoduše vyplní své údaje a veškeré dokumenty obratem obdrží na svůj e-mail.

Výhodná cena

Cestovní pojištění Slavia obvykle patří k cenově nejnižším nabídkám na trhu. Hodí se tudíž pro ty, kteří chtějí odpovídající krytí, ale nechtějí na něm příliš přeplatit.

Široká nabídka připojištění

Cestovatel má možnost se pro svůj zahraniční pobyt pojistit pro řadu situací. Přehledná tabulka ukazuje, jaká připojištění to jsou.

Storno cesty

Náklady veterinární léčby

Krátkodobé pojištění domácnosti

Asistence pro auto na cesty

Technická asistence v letecké dopravě

Dnes objednalo již 19 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Cestovní pojištění online


Informace

 • Obchodní jméno: Slavia pojišťovna, a.s.
 • Sídlo: Táborská 31, 140 00 Praha 4 – Nusle
 • Spisová značka: 2591 B, Městský soud v Praze
 • Telefon: 255 790 111
 • E-mail: info@slavia-pojistovna.cz
 • Internet: www.slavia-pojistovna.cz


Získejte levnější cestovní pojištění
od 7 Kč denně.