Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Slosování Mauricius

20.9.2012

20. 9. 2012 - Jen několik dní zbývá do losování letní soutěže o zájezd na Mauricius v hodnotě 200 000,- Kč.

Slosování Mauricius
2 minuty čtení
Nezařazeno

Losování o zájezd na Mauricius proběhne dne 24.9. 2012 pod dohledem notáře v sídle organizátora. Termín byl pozměněn z důvodu rozhodnutí organizátora. Výherce bude zveřejněn v úterý 25.9.2012 ve 12:00 na stránkách Porovnej24.cz.

Výhercem se stane vylosovaná osoba, která splnila podmínky soutěže. Sjednala on-line přes portál cms.fsas.eu  nabízené produkty zahrnující převod elektřiny nebo plynu, penzijní připojištění, povinné ručení, havarijní a cestovní pojištění a v neposlední řadě hypoteční úvěr.

Mauricius - palma

Výherce získá pobyt na ostrově Mauricius pro dvě osoby na 7 nocí v hodnotě 200 tisíc korun v luxusním hotelu rou aux Biches Resort & Spa ***** řetězce Beachcomber.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
6 novoročních předsevzetí, která dokážete opravdu splnit
12.12.2019

Vstupujeme do poslední části roku, která bývá spojena s hodnocením uplynulých měsíců a snahou o zlepšení v nastávajícím roce. Udělejte to letos jinak a nemrhejte úsilím na novoroční předsevzetí typu zhubnout 10 kilo nebo skončit s prokrastinací. Je velká…

thumb
Rodičovský příspěvek 2020: kolik peněz dostanete?
11.12.2019

Pokud jste nastávající maminka, zřejmě vás zajímá, jak na tom budete finančně po narození miminka. Dobrou zprávou je, že rodičovský příspěvek bude od roku 2020 navýšen. Jakých dalších novinek se v příštím roce dočkáte?

thumb
Společný bankovní účet manželů: je to dobrý nápad? A kde vám jej dají zadarmo?
10.12.2019

Pro páry, které chtějí mít přehled o rodinných financích, je zajímavým řešením společný bankovní účet manželů. Jaké má výhody a úskalí a jak se k takovému řešení staví české banky?

thumb
Tipy na vánoční dárky 2019, aneb 14 nápadů, kterými nadchnete své blízké
9.12.2019

Možná vás při shánění vánočních dárků napadlo, že by mohl existovat univerzální seznam nápadů, kterými zaručeně nešlápnete vedle a zároveň se vejdete do vámi preferované cenové kategorie. Dobrou zprávou je, že takový seznam existuje a vytvořili jsme ho…