Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Plyn od Českého Energetického Centra a.s.

17.12.2012

Změnit dodavatele plynu není dnes nic složitého. Vše lze navíc provést bez zbytečného obcházení poboček různých dodavatelů. České Energetické Centrum dobře ví, že cena plynu hraje při vybírání dodavatele pro vaši domácnost či podnik zásadní roli, a proto přichází na trh s chytrým řešením.

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

Plyn od Českého Energetického Centra a.s.
2 minuty čtení
Plyn

Garantuje vám výhodnější ceny plynu než u velkých dodavatelů a navíc nabízí asistenční služby s vysokou přidanou hodnotou. Ze všech dodavatelů plynu na trhu pouze České Energetické Centrum nabízí asistenční služby. Asistenční služby zde poskytuje věrohodný dodavatel – společnost AXA.

Výhody odběru plynu od Českého Energetického Centra

  • Výhodnou cenovou nabídku doplňuje nadstandardní servis, především tedy technické poradenství či právní a osobní asistence.
  • Služby společnosti zahrnují také opravy spotřebičů a pomoc při pracovněprávních či spotřebitelských sporech.
  • Nabídka společnosti Českého Energetického Centra je rozdělena zvlášť na dodávky plynu pro domácnosti a zvlášť na dodávky plynu pro firmy.
  • Domácnosti mohou vybírat z balíčků – POHODA, EXCLUSIVE, EURO ENERGIE, STANDARTNÍ, STANDART PLUS a BASE.
  • Navíc každý z klientů, který přispěje relevantním návrhem na zlepšení, odmění České Energetické Centrum voucherem.

České Energetické Centrum si zakládá na individuálním přístupu ke klientům, naslouchají jejich přáním a potřebám a maximálně se jim snaží vyjít vstříc.

Jak změnit dodavatele plynu na České Energetické Centrum

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude České Energetické Centrum nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Mohlo by vás zajímat

thumb
Kde a proč koupit elektromobil? Včetně seznamu nejoblíbenějších značek
1.6.2020

Popularita elektromobilů v Česku stoupá jen velmi zvolna. Přece jen, pořád se na tahle auta díváme tak trochu s nedůvěrou. Uvidíme, jestli uvedení elektromobilů Škoda na náš trh tento přístup změní. Doufejme, že ano. Protože kdo si elektromobil vyzkouší,…

thumb
Kolik stojí dálniční známka? ČR, Slovensko, Rakousko, Německo a další často navštěvované země
29.5.2020

Připravili jsme pro vás přehled cen dálničních známek v často navštěvovaných evropských zemích. Také vám poradíme, kde je můžete sehnat, a na co si dát případně pozor.

thumb
10 technologických vychytávek do auta, bez kterých se letos neobejdete
28.5.2020

Vyrazit na dovolenou autem bude možná letos populárnější než kdy před tím. Jistě, moderní auta jsou pohodlná sama o sobě. Ale co si cestu ještě více zpříjemnit. Nakonec, pokud se řidič cítí dobře, snižuje se také riziko pochybení. Máme pro vás pár…

thumb
10 doplňků do auta pro děti, které ocení i rodiče
27.5.2020

Prohlédněte si přehled užitečných vychytávek pro malé i větší děti. Oceníte je při každé cestě autem, i když bude krátká.