Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Plyn od Českého Energetického Centra a.s.

article big
2 minuty čtení
Plyn
17.12.2012

Změnit dodavatele plynu není dnes nic složitého. Vše lze navíc provést bez zbytečného obcházení poboček různých dodavatelů. České Energetické Centrum dobře ví, že cena plynu hraje při vybírání dodavatele pro vaši domácnost či podnik zásadní roli, a proto přichází na trh s chytrým řešením.

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

Garantuje vám výhodnější ceny plynu než u velkých dodavatelů a navíc nabízí asistenční služby s vysokou přidanou hodnotou. Ze všech dodavatelů plynu na trhu pouze České Energetické Centrum nabízí asistenční služby. Asistenční služby zde poskytuje věrohodný dodavatel – společnost AXA.

Výhody odběru plynu od Českého Energetického Centra

  • Výhodnou cenovou nabídku doplňuje nadstandardní servis, především tedy technické poradenství či právní a osobní asistence.
  • Služby společnosti zahrnují také opravy spotřebičů a pomoc při pracovněprávních či spotřebitelských sporech.
  • Nabídka společnosti Českého Energetického Centra je rozdělena zvlášť na dodávky plynu pro domácnosti a zvlášť na dodávky plynu pro firmy.
  • Domácnosti mohou vybírat z balíčků – POHODA, EXCLUSIVE, EURO ENERGIE, STANDARTNÍ, STANDART PLUS a BASE.
  • Navíc každý z klientů, který přispěje relevantním návrhem na zlepšení, odmění České Energetické Centrum voucherem.

České Energetické Centrum si zakládá na individuálním přístupu ke klientům, naslouchají jejich přáním a potřebám a maximálně se jim snaží vyjít vstříc.

Jak změnit dodavatele plynu na České Energetické Centrum

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude České Energetické Centrum nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Cestovní pojištění
Ceny pohonných hmot v Evropě + 4 tipy, jak ušetřit při cestě autem do ciziny
18.7.2019

Chystáte se na dovolenou autem a přemýšlíte, zda pořádně natankovat už doma, nebo ušetřit na pohonných hmotách díky tomu, že je načerpáte na zahraniční pumpě? Připravili jsme pro vás aktuální přehled, mapující ceny pohonných hmot v Evropě a přilehlých…

thumb
Kreditní karty
Jak na výběr z bankomatu v zahraničí, aby vás vyšel co nejlevněji?
8.7.2019

Věčné dilema každého cestovatele — jak na dovolené vybrat hotovost, aby se váš rozpočet zbytečně neprohnul kvůli drahým poplatkům. Existuje pár triků, které mají šanci váš výběr z bankomatu v zahraničí výrazně zlevnit. Výše poplatků a tudíž i výhodnost…

thumb
Životní styl
Jak reklamovat zboží v roce 2019 — nenechte se vodit za nos!
3.7.2019

Nakoupit zboží, používat jej několik týdnů či měsíců, poté se rozčílit nad tím, jak se vám sám od sebe zničí a klusat do obchodu pro nový nákup. Máte už tohoto kolotoče plné zuby? Naučte se, jak reklamovat zboží a ušetřit nemalé peníze. Máte na víc! Za…

thumb
Životní styl
Zasklený balkon: 6 tipů, jak jej proměnit v místnost snů
29.6.2019

Když pohledem přejedete přes fasádu bytových domů, některé balkony se lesknou díky skleněné stěně. Uvažovali jste už o tom, že byste z balkonu či lodžie udělali místnost navíc? S čím je potřeba počítat, když chcete zasklený balkon a jak moc se dá s touto…