Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Plyn od Českého Energetického Centra a.s.

article big
2 minuty čtení
Plyn
17.12.2012

Změnit dodavatele plynu není dnes nic složitého. Vše lze navíc provést bez zbytečného obcházení poboček různých dodavatelů. České Energetické Centrum dobře ví, že cena plynu hraje při vybírání dodavatele pro vaši domácnost či podnik zásadní roli, a proto přichází na trh s chytrým řešením.

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

Garantuje vám výhodnější ceny plynu než u velkých dodavatelů a navíc nabízí asistenční služby s vysokou přidanou hodnotou. Ze všech dodavatelů plynu na trhu pouze České Energetické Centrum nabízí asistenční služby. Asistenční služby zde poskytuje věrohodný dodavatel – společnost AXA.

Výhody odběru plynu od Českého Energetického Centra

  • Výhodnou cenovou nabídku doplňuje nadstandardní servis, především tedy technické poradenství či právní a osobní asistence.
  • Služby společnosti zahrnují také opravy spotřebičů a pomoc při pracovněprávních či spotřebitelských sporech.
  • Nabídka společnosti Českého Energetického Centra je rozdělena zvlášť na dodávky plynu pro domácnosti a zvlášť na dodávky plynu pro firmy.
  • Domácnosti mohou vybírat z balíčků – POHODA, EXCLUSIVE, EURO ENERGIE, STANDARTNÍ, STANDART PLUS a BASE.
  • Navíc každý z klientů, který přispěje relevantním návrhem na zlepšení, odmění České Energetické Centrum voucherem.

České Energetické Centrum si zakládá na individuálním přístupu ke klientům, naslouchají jejich přáním a potřebám a maximálně se jim snaží vyjít vstříc.

Jak změnit dodavatele plynu na České Energetické Centrum

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude České Energetické Centrum nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Bydlení
7 neotřelých tipů, jak renovovat starý nábytek
21.5.2019

Omrzelo vás mít nábytek z IKEI a vědomí, že tentýž stůl nebo pohovku mají sousedé pod vámi a možná i ti odnaproti? Jestli vám mainstreamový styl vybavení leze na nervy a zároveň nechcete utrácet desetitisíce korun u designových nábytkových firem, oblečte…

thumb
Životní styl
Bezpečné destinace pro letní dovolenou. Kam vyrazit bez rizika?
17.5.2019

Čas dovolených se blíží a vy už možná aktivně listujete katalogy a projíždíte internetové stránky cestovních kanceláří, abyste našli ideální místo, kam letos vyrazit. Při výběru je samozřejmě důležitý komfort, služby, vybavení, cena, ale také čím dál více…

thumb
Životní styl
Jak vybrat auto, aneb co byste rozhodně neměli podcenit
15.5.2019

Už je to tady. Váš starý automobil dosloužil a je čas porozhlédnout se po novějším modelu. Vzrušení nad tím, že začnete navštěvovat autosalony nebo autobazary a porovnávat vozy nejrůznějších modelů a designů se možná mísí s obavami, zda zvolíte správně.…

thumb
Životní styl
12 tipů na nejlepší aplikace do mobilu, které vám usnadní život
10.5.2019

Ano, přiznejme si to na rovinu - dnešní život je v mnoha ohledech těžký. Požadavky se na vás valí ze všech stran, a vy musíte být dokonalým zaměstnancem, manželem a rodičem zároveň, ideálně s všudypřítomným úsměvem na rtech. Naštěstí existují malí…