Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Celková cena elektřiny zlevní až o 25 %

30.10.2013

Konkurenční boj snižuje ceny elektřiny. Díky tomu je nejlepší doba na změnu jejího dodavatele. A my vám poradíme, jak na to!

Celková cena elektřiny zlevní až o 25 %
1 minuta čtení
Elektřina

Nejnižší cena silové elektřiny

Dodavatelé elektřiny mezi sebou svádí konkurenční boj o nejnižší cenu silové elektřiny. Potvrzují to nové ceníky elektřiny, ve kterých jsou ceny nižší dokonce až o 25 %.

Co je to silová elektřina?

Silová elektřina je surovina vyrobená v elektrárnách. Její celková cena se však skládá i z její distribuce. Silová elektřina se v celkové ceně projevuje přibližně 45 %. Co to znamená? Na faktuře za elektřinu vaší domácnosti tak může být částka nižší až o 25 %.

Který dodavatel energie je nejvýhodnější?

Než se rozhodnete ke změně dodávek elektřiny, porovnejte si v naší kalkulačce, o kolik jednotliví dodavatelé zlevnili. Jejich ceny se totiž liší a je jen na vás, jakou společnost si vyberete.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Rozdíl mezi životním a úrazovým pojištěním
30.6.2020

Vyznat se v pojistných termínech může být někdy těžké a řada lidí často tápe i v takové otázce, jaký je rozdíl mezi životním a úrazovým pojištěním. Je důležité vědět, za co vlastně platíte a na jaká rizika jste pojištěni.

thumb
Co je glamping a kam na něj vyrazit?
29.6.2020

Glamping neboli úžasné kempování není ustálený pojem. Jeho rozsah se pohybuje od opravdu luxusních chatek po velmi netradiční ubytování, které ovšem svou specifičností návštěvníky ohromuje a láká.

thumb
Jak si vybrat bankovní účet? Srovnání aktuálních nabídek bank
26.6.2020

Jaký bankovní účet vybrat pro vaše drahocenné peníze tak, aby jim bylo co nejlépe? Televizní reklamy přímo přetékají zábavnými upoutávkami na různé banky. Otázkou však je, která z proklamovaných firem nich bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

thumb
Jak funguje exekuce: Víte o ní vše? Co může exekutor zabavit?
25.6.2020

Do exekuce se nechce dostat nikdo. Jenže někdy taková situace nastane a člověk ani neví jak. Stačí dlouhodobý výpadek příjmů, přestanete včas splácet závazky a na exekuci je zaděláno. Když už ale hrozí, je důležité vědět, jaká práva a povinnosti se s ní…