Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Východočeská energie posiluje pozici na trhu s elektřinou. Za rok 2015 společnost získala stovky odběrných míst

15.2.2016

Společnost Východočeská energie s.r.o. se vloni stala rostoucím dodavatelem elektrické energie. Získala totiž 0 odběrných míst. V tabulce nárůstu odběrných míst se společnost zařadila na 0. místo. V roce 2014 na českém trhu figurovalo 47 společností.

 elektřina  Srovnejte ceny elektřiny   

Východočeská energie posiluje pozici na trhu s elektřinou. Za rok 2015 společnost získala stovky odběrných míst
3 minuty čtení
Nezařazeno

Najděte toho nejlepšího poskytovatele elektrické energie! Proveďte si srovnání cen elektrické energie.

Koncem prosince evidovala společnost Východočeská energie celkem 212 odběrných míst elektrické energie. Z toho 0 odběrných míst společnost Východočeská energie získala v roce 2014 a 212 získala do prosince roku 2015. Vypadá to, že Východočeská energie rapidně zvyšuje tempo růstu odběratelů nastavené v loňském roce.

Východočeská energie je aktuálně součástí TOP 50 dodavatelů elektřiny 2015

Společnost Východočeská energie patří mezi 50 nejvýznamnějších dodavatelů elektrické energie v zemi. Podle počtu odběrných míst na konci roku 2014 se umístila společnost Východočeská energie na 0. místo ze 47 firem, které v závěru roku 2014 fungovaly. Pro srovnání, na prvním místě pro rok 2014 byla společnost BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. s 315 996 odběrnými místy.

Aktuální data dostupná pro prosinec 2015 pak umisťují společnost Východočeská energie na 49. místo z 51 firem, což je zlepšení o 49 míst.

Dalším srovnávacím ukazatelem je počet nárůstu odběrných míst. V tomto žebříčku obsadila v roce 2014 společnost Východočeská energie 0. místo ze 47 firem. Podle dat aktuálních pro prosinec 2015 je společnost Východočeská energie na 29. místě z 51 firem, což je zhoršení o 29 míst. Lídr v nárůstu je letošní rok společnost RWE Energie, s.r.o. s nárůstem 27641 odběrných míst za prvních 2015

Cena elektřiny pro rok 2015

V roce 2014 cena elektřiny klesla zhruba o desetinu a letos pokles pokračuje. Srovnání dodavatelů energií navíc ukazuje, že změnou dodavatele lidé ušetří ještě víc.

Vyplatí se proto využít porovnání cen elektřiny dle dodavatelů a najít nejvhodnější tarif. Cena elektřiny za kWh může díky tomu poměrně výrazně klesnout.

O společnosti Východočeská energie

Společnost Východočeská energie byla založena v roce 2002 a úspěšně dodává elektřinu do domácností a firem.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Rozdíl mezi životním a úrazovým pojištěním
30.6.2020

Vyznat se v pojistných termínech může být někdy těžké a řada lidí často tápe i v takové otázce, jaký je rozdíl mezi životním a úrazovým pojištěním. Je důležité vědět, za co vlastně platíte a na jaká rizika jste pojištěni.

thumb
Co je glamping a kam na něj vyrazit?
29.6.2020

Glamping neboli úžasné kempování není ustálený pojem. Jeho rozsah se pohybuje od opravdu luxusních chatek po velmi netradiční ubytování, které ovšem svou specifičností návštěvníky ohromuje a láká.

thumb
Jak si vybrat bankovní účet? Srovnání aktuálních nabídek bank
26.6.2020

Jaký bankovní účet vybrat pro vaše drahocenné peníze tak, aby jim bylo co nejlépe? Televizní reklamy přímo přetékají zábavnými upoutávkami na různé banky. Otázkou však je, která z proklamovaných firem nich bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

thumb
Jak funguje exekuce: Víte o ní vše? Co může exekutor zabavit?
25.6.2020

Do exekuce se nechce dostat nikdo. Jenže někdy taková situace nastane a člověk ani neví jak. Stačí dlouhodobý výpadek příjmů, přestanete včas splácet závazky a na exekuci je zaděláno. Když už ale hrozí, je důležité vědět, jaká práva a povinnosti se s ní…