Menu

15 trendy mobilních doplňků, se kterými si svůj chytrý telefon ještě více zamilujete

10.6.2020

Připravili jsme pro vás seznam 15 mobilních doplňků, díky kterým budete mít lepší zážitek z využívání telefonu, a které oceníte v nejedné situaci.

15 trendy mobilních doplňků, se kterými si svůj chytrý telefon ještě více zamilujete
9 minut čtení
Telefonování

Mobilní telefony se staly součástí našeho každodenního života. Kromě běžných funkcí si k nim můžete pořídit řadu doplňků, které jsou praktické a povýší využívání mobilního telefonu na novou úroveň.

Níže najdete přehled zajímavých mobilních doplňků. Pokud vás zaujme Bluetooth, pak nezapomínejte na to, že většina telefonů se zvládne spárovat jen s jedním Bluetooth zařízením.

karaoke mikrofon

Zdroj: AliExpress.com

1.) Karaoke mikrofon

Zpíváte si, kudy chodíte? A chcete, aby si zpívali i ostatní? Různé druhy mikrofonů, které jsou spárovatelné s mobilem, vám umožní mít karaoke na každém večírku.

bluetooth reproduktory

Zdroj: AliExpress.com

2.) Party reproduktory

Je jich obrovské množství. Liší se dle ceny, hlasitosti, výdrže baterie i způsobu připojení.

držák na mobilní telefon

Zdroj: AliExpress.com

3.) Přilepovací kroužek/držák na mobilní telefon

Tuto jednoduchou věcičku přilepíte zespodu na telefon a kroužek nebo vyskakovací držák vám umožní pohodlně držet mobil. Také se dá využít jako stojánek, když chcete například sledovat oblíbený pořad.

Sledovací klíčenka

Zdroj: AliExpress.com

4.) Sledovací klíčenka

Díky ní si můžete prozvonit klíče, peněženku nebo prakticky cokoliv, k čemu ji umístíte. Budete tak ihned vědět, kde se hledaný předmět nachází.

bezdrátová sluchátka

Zdroj: AliExpress.com

5.) Stereo Bluetooth sluchátka

Jedná se o pořádná silná sluchátka, která vás oprostí od okolí a vy si budete moci nerušeně vychutnat svůj hudební zážitek.

Bluetooth překladač

Zdroj: AliExpress.com

6.) Bluetooth translator

Díky tomuto překladači budete mít přístroj, se kterým se můžete domluvit ve řadě jazyků (nejčastěji jich je 28 i s přízvuky). Už se nebudete muset obávat jazykových bariér. Tento mobilní doplněk vám usnadní cestování, pracovní setkání a konverzaci s přáteli z ciziny.

7.) COLOP e–mark razítko

Toto programovatelné razítko je vhodné nejen do práce ale i na zábavu. Cenově se pohybuje okolo 10 000 Kč, což jej řadí mezi nejdražší mobilní doplňky. Nicméně vám umožní potisknout skoro cokoliv a kdykoliv, třeba vizitky, popisky na dárky či přání apod.

8.) iPega 9057 Bluetooth Phantom Shox Blaster Gun

Herní joysticky a vůbec herní ovladače pro mobilní telefony jsou vychytávky, které oceníte, pokud vlastníte výkonnější telefon, na kterém hrajete moderní hry. Nemusíte se tak obávat promačkávání displeje.

držák telefonu za krk

Zdroj: AliExpress.com

9.) Líný držák na mobil

Chcete chodit, ležet nebo sedět, a přitom se dívat například na seriál, ale už vás bolí z držení telefonu ruce? Tento držák si pohodlně umístíte za krk a můžete pokračovat ve sledování, a navíc máte volné ruce, tak si můžete přinést třeba popcorn.

držák na telefon

Zdroj: AliExpress.com

10.) Luxusní ohebný držák na mobil nebo jiné velké držáky a stojany

Tento mobilní doplněk oceníte v případě, kdy s telefonem nikam chodit nepotřebujete, ale nechcete jej třeba na natáčení nebo při videohovorech držet v ruce. Jednoduše držák připnete ke svému zařízení a můžete libovolně telefonovat.

Tip! Abyste si telefonování ještě více zpříjemnili, ujistěte se, že máte ten nejlepší možný tarif. Zdarma ho můžete najít v našem online porovnávači.

Najděte nejlepší tarif

klávesnice k mobilu

Zdroj: Datart.cz

11.) Přenosná laserová klávesnice

Pokud je váš telefon spíše malý počítač a potřebujete na něm pracovat, psát dokumenty apod., pak můžete zvážit některou z přenosných klávesnic pro telefony.

12.) Fototiskárna

Například Kodak Mini 2 Bluetooth fototiskárna nebo Kodak Dock Wi–Fi foto jsou přenosné tiskárny, které kvalitně vytisknou fotky prakticky kdekoliv. Můžete tak své blízké překvapit fotografiemi, ať jste kdekoliv.

13.) Sada foto nebo video příslušenství

Má váš telefon parádní fotoaparát a kameru? A chcete z vašeho natáčení či focení mít profesionální pocit? Pak si můžete vybrat z kufříků naplněných stojany, světly, přídavnými objektivy a dalšími zásadními fotografickými vychytávkami určenými pro právě mobily.

14.) Digitsole Warm Series V6 chytré vyhřívané vložky

Tyto vložky zajistí, že vás už nebudou trápit zmrzlé nohy. Je to neuvěřitelné, ale ano, můžete si koupit vložky do bot, jejichž teplotu budete ovládat ze svého telefonu. Vložky jsou navíc odolné proti pocení, a navíc vám budou počítat kroky.

15.) Dotykové rukavice

Tento módní mobilní doplněk jistě oceníte v zimě, kdy vám umožní ovládat telefon, zatímco jsou vaše ruce pěkně v teple.

Jak vidíte, možností a mobilních doplňků je celá řada. Záleží tedy na vás, k jakému účelu svůj telefon využíváte. Chcete na něm hrát hry, sledovat seriály, řešit pracovní záležitosti nebo třeba pořizovat kvalitní fotografie či rozproudit zábavu? V každém případě najdete vhodnou vychytávku, která je nejen praktická, ale současně zanechá dojem na vaše okolí.

Tip! Ať už se rozhodnete svůj telefon vylepšit jakýmkoliv doplňkem, vždy doporučujeme využít nákup přes cashback - službu, která vám za každý nákup zaplatí.

Podívejte se na cashback

Mohlo by vás zajímat

thumb
Mobilní tarify 2021: Novinky a nejpopulárnější operátoři
21.12.2020

Podívejte se s námi na novinky, nejpopulárnější operátory a výhled na mobilní tarify 2021.

thumb
Srovnání mobilních operátorů: Jaký operátor je nejlepší?
14.9.2020

Poté, co se nabídka českých operátorů stala terčem kritiky za předražená data (díky čemuž jsou tuzemské telefonní služby jedny z nejdražších v Evropě), šli operátoři do sebe a připravili si pro zákazníky neomezená data a další užitečné benefity. Jakých…

thumb
Mobily pro děti, které vás nezruinují: Kompletní průvodce telefony pro předškoláky, školáky a teenagery
9.6.2020

Mobil pro děti samozřejmě není hračka a pokud se bojíte (nebo víte), že je šance, že přístroj přijde k újmě, pak je na místě podívat se po levnějších variantách.

thumb
Proč si (ne)pořídit iPhone? Včetně srovnání nejnovějších modelů
8.6.2020

Připravili jsme pro vás přehled výhod a nevýhod, které pořízení iPhonu přináší. Budete si tak moci udělat vlastní názor, jestli je pro vás tato značka mobilních telefonů vodná či ne.