Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění Mondial Assistance – volba mezi nejnižší cenou a nejlepším rozsahem pojištěných rizik!

article big
4 minuty čtení
Nezařazeno
3.10.2012

Chcete mít na výběr? Pak nabízíme cestovní pojištění, které nabízí jak levnou nejnižší variantu produktu, tak variantu s nejlepšími limity plnění a rozsahem na trhu. Cestovní pojištění Mondial Assistance Vám nabídne obě varianty pojištění. Navíc ho lze sjednat pohodlně z domova pomocí online kalkulačky! Stačí si vybrat a objednat.

Co zvolit u Mondial Assistance?

Cestovní pojištění od Mondial Assistance Vám nabídne možnost volby mezi naprostým základem a nejlepší kvalitou pokrytí všech rizik! Ať už cestujete s partnerem, kamarády nebo dětmi, plánujete dovolenou, studijní nebo pracovní pobyt, vždy se vyplatí mít na výběr. Zvolte minimální rozsah pojištění nebo maximální rozsah krytí, v obou variantách platíte za nejlepší služby.

S cestovním pojištěním Mondial Assistance  máte možnost uzavřít tři limity plnění pro pojištění léčebných výloh (1 500 000 Kč, 3 000 000 Kč nebo bez omezení limitu plnění) a pět různých rozsahů krytí:

Krátkodobé pojištění – pro cesty do 90 dnů:

  • MINI
  • PLUS
  • MAXI

Dlouhodobé pojištění – pro cesty do 1 roku:

  • Long BASIC
  • Long KOMFORT

S cestovním pojištěním můžete vycestovat na dovolenou nebo za prací nebo studiem. Uzavřít můžete pojištění, i pokud plánujete zimní, rizikový nebo organizovaný sport.

Výhodou jsou kvalitní služby!

S cestovním pojištěním Mondial Assistance získáte nejlepší výhody a kvalitu: především je to nonstop 24/7 asistence, ať jste na břehu nebo na moři, asistenční služba se vyzná kdekoli. V případě pojistné události Vám situaci v češtině vysvětlí a doporučí nejbližšího lékaře. V ceně pojištění jsou náklady na repatriaci pojištěného zpět do ČR.

Chcete si dovolenou užít na jachtě, na pláži nebo ze sedla koňe? Při uzavření cestovního pojištění si užijete dovolenou kdekoli.

Co od online pojištění očekáváte?

Co všechno si můžete k cestovnímu pojištění Mondial Assistance sjednat? V nejnižší variantě máte pojištěny pouze léčebné výlohy a asistenční služby. Pokud si ale chcete připlatit za vyšší produkt, máte pojištěno vše od neomezeného limitu plnění pro léčebné výlohy, přes pojištění odpovědnosti za způsobené škody, úrazové pojištění po zavazadla.

Pokud aktivněji sportujete, zimní sportovní aktivity jsou v ceně. Můžete uzavřít také pojištění pro rizikové sporty, kterými je například rafting.

Při online sjednání levnější!

Objednání online po internetu vám ušetří nejen tři hodiny času, ale i nervy a energii. Právě ušetřená energie se Vám bude hodit na Vaší dovolené! Objednejte si cestovní pojištění Mondial Assistance přes online kalkulačku Porovnej24.cz a ušetříte 18 % z ceny!

Zadání údajů pro srovnání pojištění Vám zabere 1 minutu času, výběr pojištění další minutu, 2 minuty vyplnění údajů o pojištěných osobách a pár chvil zaplacení smlouvy online. Kalkulačka a formulář pro porovnání a objednání levné nabídky je nejjednodušší na trhu. Za pět minut si sami uzavřete smlouvu a můžete hned cestovat. Potvrzení o pojištění máte za pár vteřin

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Povinné ručení
Co kryje povinné ručení? Zjistěte, na co všechno máte nárok
23.5.2019

Povinné ručení nepatří zrovna k nejoblíbenějším výdajům. Když už jej však platíte, byla by škoda nevyužít jej na maximum. Mnozí řidiči totiž platí z vlastní kapsy výdaje, které by si mohli nárokovat z povinného ručení. Co kryje povinné ručení a jak jeho…

thumb
Bydlení
7 neotřelých tipů, jak renovovat starý nábytek
21.5.2019

Omrzelo vás mít nábytek z IKEI a vědomí, že tentýž stůl nebo pohovku mají sousedé pod vámi a možná i ti odnaproti? Jestli vám mainstreamový styl vybavení leze na nervy a zároveň nechcete utrácet desetitisíce korun u designových nábytkových firem, oblečte…

thumb
Životní styl
Bezpečné destinace pro letní dovolenou. Kam vyrazit bez rizika?
17.5.2019

Čas dovolených se blíží a vy už možná aktivně listujete katalogy a projíždíte internetové stránky cestovních kanceláří, abyste našli ideální místo, kam letos vyrazit. Při výběru je samozřejmě důležitý komfort, služby, vybavení, cena, ale také čím dál více…

thumb
Životní styl
Jak vybrat auto, aneb co byste rozhodně neměli podcenit
15.5.2019

Už je to tady. Váš starý automobil dosloužil a je čas porozhlédnout se po novějším modelu. Vzrušení nad tím, že začnete navštěvovat autosalony nebo autobazary a porovnávat vozy nejrůznějších modelů a designů se možná mísí s obavami, zda zvolíte správně.…