Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění Mondial Assistance – volba mezi nejnižší cenou a nejlepším rozsahem pojištěných rizik!

Cestovní pojištění Mondial Assistance – volba mezi nejnižší cenou a nejlepším rozsahem pojištěných rizik!
4 minuty čtení
Nezařazeno
3.10.2012

Chcete mít na výběr? Pak nabízíme cestovní pojištění, které nabízí jak levnou nejnižší variantu produktu, tak variantu s nejlepšími limity plnění a rozsahem na trhu. Cestovní pojištění Mondial Assistance Vám nabídne obě varianty pojištění. Navíc ho lze sjednat pohodlně z domova pomocí online kalkulačky! Stačí si vybrat a objednat.

Co zvolit u Mondial Assistance?

Cestovní pojištění od Mondial Assistance Vám nabídne možnost volby mezi naprostým základem a nejlepší kvalitou pokrytí všech rizik! Ať už cestujete s partnerem, kamarády nebo dětmi, plánujete dovolenou, studijní nebo pracovní pobyt, vždy se vyplatí mít na výběr. Zvolte minimální rozsah pojištění nebo maximální rozsah krytí, v obou variantách platíte za nejlepší služby.

S cestovním pojištěním Mondial Assistance  máte možnost uzavřít tři limity plnění pro pojištění léčebných výloh (1 500 000 Kč, 3 000 000 Kč nebo bez omezení limitu plnění) a pět různých rozsahů krytí:

Krátkodobé pojištění – pro cesty do 90 dnů:

  • MINI
  • PLUS
  • MAXI

Dlouhodobé pojištění – pro cesty do 1 roku:

  • Long BASIC
  • Long KOMFORT

S cestovním pojištěním můžete vycestovat na dovolenou nebo za prací nebo studiem. Uzavřít můžete pojištění, i pokud plánujete zimní, rizikový nebo organizovaný sport.

Výhodou jsou kvalitní služby!

S cestovním pojištěním Mondial Assistance získáte nejlepší výhody a kvalitu: především je to nonstop 24/7 asistence, ať jste na břehu nebo na moři, asistenční služba se vyzná kdekoli. V případě pojistné události Vám situaci v češtině vysvětlí a doporučí nejbližšího lékaře. V ceně pojištění jsou náklady na repatriaci pojištěného zpět do ČR.

Chcete si dovolenou užít na jachtě, na pláži nebo ze sedla koňe? Při uzavření cestovního pojištění si užijete dovolenou kdekoli.

Co od online pojištění očekáváte?

Co všechno si můžete k cestovnímu pojištění Mondial Assistance sjednat? V nejnižší variantě máte pojištěny pouze léčebné výlohy a asistenční služby. Pokud si ale chcete připlatit za vyšší produkt, máte pojištěno vše od neomezeného limitu plnění pro léčebné výlohy, přes pojištění odpovědnosti za způsobené škody, úrazové pojištění po zavazadla.

Pokud aktivněji sportujete, zimní sportovní aktivity jsou v ceně. Můžete uzavřít také pojištění pro rizikové sporty, kterými je například rafting.

Při online sjednání levnější!

Objednání online po internetu vám ušetří nejen tři hodiny času, ale i nervy a energii. Právě ušetřená energie se Vám bude hodit na Vaší dovolené! Objednejte si cestovní pojištění Mondial Assistance přes online kalkulačku Porovnej24.cz a ušetříte 18 % z ceny!

Zadání údajů pro srovnání pojištění Vám zabere 1 minutu času, výběr pojištění další minutu, 2 minuty vyplnění údajů o pojištěných osobách a pár chvil zaplacení smlouvy online. Kalkulačka a formulář pro porovnání a objednání levné nabídky je nejjednodušší na trhu. Za pět minut si sami uzavřete smlouvu a můžete hned cestovat. Potvrzení o pojištění máte za pár vteřin

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Zelená karta, aneb co nutně potřebujete vědět o tomto dokumentu
11.10.2019

Pro spoustu řidičů je zelená karta jen mlčenlivý společník, který se nenápadně krčí v přihrádce na dokumenty a po kterém sáhnou jen jednou za čas. Co byste však o této kartě měli vědět, abyste se vyhnuli pokutě? Zelená karta je důkazem o tom, že máte…

thumb
Hypotéka pro manžele: co si pohlídat a zařídit, když žádáte společně
10.10.2019

Sníte o tom, že dáte sbohem nájmu a konečně se nastěhujete do vlastního? Mnoha párům či mladým rodinám stojí v cestě za vlastním bydlením vysoké ceny nemovitostí a přísné podmínky hypoték. Jaká specifika má společná hypotéka, tzn. když žádáte společně s…

thumb
Prasklé čelní sklo: co dělat, když se vám na silnici přihodí tato situace
9.10.2019

Řidiči, kteří to zažili, to popisují jako směsici šoku a následné úlevy - ozve se rána a řidič poplašeně zjišťuje, co se stalo. Poté si ulehčeně oddychne, že to odneslo „jenom“ sklo. Odlétnutý kamínek většinou na čelním skle zanechá nepěkný defekt ve…

thumb
Nabourané auto na parkovišti: co v takovém případě dělat a kdo zaplatí škodu?
8.10.2019

Jdete si z nákupního centra, nesete si k autu tašky napěchované nákupem a pochvalujete si, jak výhodně jste nakupili. Najednou vaše oči zažijí šok - povrch vašeho automobilu je nehezky poškrábaný. Veškerá radost z levně nakoupeného másla je tatam. Co teď?…