Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění Mondial Assistance – volba mezi nejnižší cenou a nejlepším rozsahem pojištěných rizik!

article big
4 minuty čtení
Nezařazeno
3.10.2012

Chcete mít na výběr? Pak nabízíme cestovní pojištění, které nabízí jak levnou nejnižší variantu produktu, tak variantu s nejlepšími limity plnění a rozsahem na trhu. Cestovní pojištění Mondial Assistance Vám nabídne obě varianty pojištění. Navíc ho lze sjednat pohodlně z domova pomocí online kalkulačky! Stačí si vybrat a objednat.

Co zvolit u Mondial Assistance?

Cestovní pojištění od Mondial Assistance Vám nabídne možnost volby mezi naprostým základem a nejlepší kvalitou pokrytí všech rizik! Ať už cestujete s partnerem, kamarády nebo dětmi, plánujete dovolenou, studijní nebo pracovní pobyt, vždy se vyplatí mít na výběr. Zvolte minimální rozsah pojištění nebo maximální rozsah krytí, v obou variantách platíte za nejlepší služby.

S cestovním pojištěním Mondial Assistance  máte možnost uzavřít tři limity plnění pro pojištění léčebných výloh (1 500 000 Kč, 3 000 000 Kč nebo bez omezení limitu plnění) a pět různých rozsahů krytí:

Krátkodobé pojištění – pro cesty do 90 dnů:

  • MINI
  • PLUS
  • MAXI

Dlouhodobé pojištění – pro cesty do 1 roku:

  • Long BASIC
  • Long KOMFORT

S cestovním pojištěním můžete vycestovat na dovolenou nebo za prací nebo studiem. Uzavřít můžete pojištění, i pokud plánujete zimní, rizikový nebo organizovaný sport.

Výhodou jsou kvalitní služby!

S cestovním pojištěním Mondial Assistance získáte nejlepší výhody a kvalitu: především je to nonstop 24/7 asistence, ať jste na břehu nebo na moři, asistenční služba se vyzná kdekoli. V případě pojistné události Vám situaci v češtině vysvětlí a doporučí nejbližšího lékaře. V ceně pojištění jsou náklady na repatriaci pojištěného zpět do ČR.

Chcete si dovolenou užít na jachtě, na pláži nebo ze sedla koňe? Při uzavření cestovního pojištění si užijete dovolenou kdekoli.

Co od online pojištění očekáváte?

Co všechno si můžete k cestovnímu pojištění Mondial Assistance sjednat? V nejnižší variantě máte pojištěny pouze léčebné výlohy a asistenční služby. Pokud si ale chcete připlatit za vyšší produkt, máte pojištěno vše od neomezeného limitu plnění pro léčebné výlohy, přes pojištění odpovědnosti za způsobené škody, úrazové pojištění po zavazadla.

Pokud aktivněji sportujete, zimní sportovní aktivity jsou v ceně. Můžete uzavřít také pojištění pro rizikové sporty, kterými je například rafting.

Při online sjednání levnější!

Objednání online po internetu vám ušetří nejen tři hodiny času, ale i nervy a energii. Právě ušetřená energie se Vám bude hodit na Vaší dovolené! Objednejte si cestovní pojištění Mondial Assistance přes online kalkulačku Porovnej24.cz a ušetříte 18 % z ceny!

Zadání údajů pro srovnání pojištění Vám zabere 1 minutu času, výběr pojištění další minutu, 2 minuty vyplnění údajů o pojištěných osobách a pár chvil zaplacení smlouvy online. Kalkulačka a formulář pro porovnání a objednání levné nabídky je nejjednodušší na trhu. Za pět minut si sami uzavřete smlouvu a můžete hned cestovat. Potvrzení o pojištění máte za pár vteřin

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Cestovní pojištění
Ceny pohonných hmot v Evropě + 4 tipy, jak ušetřit při cestě autem do ciziny
18.7.2019

Chystáte se na dovolenou autem a přemýšlíte, zda pořádně natankovat už doma, nebo ušetřit na pohonných hmotách díky tomu, že je načerpáte na zahraniční pumpě? Připravili jsme pro vás aktuální přehled, mapující ceny pohonných hmot v Evropě a přilehlých…

thumb
Kreditní karty
Jak na výběr z bankomatu v zahraničí, aby vás vyšel co nejlevněji?
8.7.2019

Věčné dilema každého cestovatele — jak na dovolené vybrat hotovost, aby se váš rozpočet zbytečně neprohnul kvůli drahým poplatkům. Existuje pár triků, které mají šanci váš výběr z bankomatu v zahraničí výrazně zlevnit. Výše poplatků a tudíž i výhodnost…

thumb
Životní styl
Jak reklamovat zboží v roce 2019 — nenechte se vodit za nos!
3.7.2019

Nakoupit zboží, používat jej několik týdnů či měsíců, poté se rozčílit nad tím, jak se vám sám od sebe zničí a klusat do obchodu pro nový nákup. Máte už tohoto kolotoče plné zuby? Naučte se, jak reklamovat zboží a ušetřit nemalé peníze. Máte na víc! Za…

thumb
Životní styl
Zasklený balkon: 6 tipů, jak jej proměnit v místnost snů
29.6.2019

Když pohledem přejedete přes fasádu bytových domů, některé balkony se lesknou díky skleněné stěně. Uvažovali jste už o tom, že byste z balkonu či lodžie udělali místnost navíc? S čím je potřeba počítat, když chcete zasklený balkon a jak moc se dá s touto…